מנעולן בשרון

מוצרים

צילינדרים
מנעול, מנעולים
מנעול ביומטרי דיגיטלי
מנעול כספת
מנעול תליה / תלי
כספות
ידיות בהלה
מנעולי בטחון חבויים
פרזול
דלתות כניסה
ליבות לעיצוב דלתות
ידיות וסגרים הידראוליים
כללי

מנעולן בשרון


תשלובת ישרכארט
דיינרס

צילינדרים

מנעולן בשרון
גולד מנעולים מומחים בהחלפת צילינדרים, חפש את הצילינדר שאתה רוצה וצור איתנו קשר לצורך רכישה או התקנה, לא יודע איזה צילינדר מתאים לך, תוכל להתקשר אלינו לייעוץ , רק אצלנו השירות הטוב ביותר.
 
צילינדר MT5 
צילינדרים
הצילינדר המתקדם והמשוכלל ביותר מבית חברת מולטילוק נושא את הטכנולוגיה החכמה והבטוחה ביותר כיום עם 3 מערכות נעילה.

 

מבצע ענק - צילינדר MT5 מולטילוק - רק 531 ש"ח כולל התקנה

 

הצילינדר המתקדם והמשוכלל ביותר מבית חברת מולטילוק נושא את הטכנולוגיה החכמה והבטוחה ביותר כיום עם 3 מערכות נעילה. צילינדר זה מכיל פטנט חדש ובלעדי אשר יוצר ופותח על ידי חברת מולטילוק. טכנולוגיה זו של ריבוי מערכות נעילה מגיעה על גבי סוגי צילינדרים רבים המאפשרים את התקנתה בסוגי דלתות רבים ובמנעולים שונים כדוגמת: מנעולי תלי, דלתות פנים, דלתות כניסה ועוד שלל רחב של מנעולים אשר טכנולוגיה מתקדמת זו תומכת בהם.

 

כיצד זה עובד? מפתח חכם זה הוא בעל שני צדדים אשר מכל צד ישנה שורה של פינים טלסקופיים אשר נושאת קומבינציה שונה מתוך עשרות אלפי קומבינציות אפשריות. על ידי קומבינציה ייחודית מתוך קומבינציות רבות כל כך מתאפשרת הגנה מרבית מפני פורצים או גנבים אשר מעוניינים לפרוץ את הדלת שלכם מכיוון שהקומבינציות כל כך רבות ומסובכות שכמעט ובלתי ניתן לפצח אותן.

 

אמצעי בטיחות נוסף הוא כרטיס בקרת שיכפול מגנטי, בלעדיו לא ניתן לשכפל מפתחות נוספים עבור הצילינדר שבדלת שלכם. לשם מה זה טוב? ברגע שאתם משאירים את המפתחות על השולחן או בידי אדם אחר (למשל במוסך) הוא אינו יכול להעתיק את המפתח וליצור לעצמו עותק שיאפשר את הכניסה לביתכם. בכדי לשכפל מפתח נוסף צריך לגשת למנעולן מורשה מבית חברת מולטילוק אשר ברשותו קיימת מכונה שיודעת לקרוא את הכרטיס המגנטי המיוחד ורק בעזרתו היא יודעת כיצד ליצור מפתח זהה נוסף ללא מגע יד אדם. כרטיס זה מבצע שיכפול ממוחשב כך שלא נשארות אחריכם עקבות ומידע לאחר שיכפול המפתח כמו בדור הישן של המפתחות.

 

הסט מגיע בכל המידות עד 81 מ"מ עם 3 מפתחות, כמו כן ניתן לקבל עם מפתח פנימי קבוע.

צילינדר MT5

מחיר כולל מע"מ 459 ₪

תוספת להתקנה בבית הלקוח 149 ₪

אפשרות למשלוח בעלות 35 ₪

כל המחירים כוללים מע"מ
   חזרה ל - צילינדרים  מוצרים נוספים שעשויים לעניין אותך:
  • חצי צילינדר מוליטלוק קלאסי
  • צילינדר קיק
  • צילינדר סוויץ' חשמלי
  • צילינדר MT5

  • לחץ על המוצר הרצוי    © Glock.co.il . All Rights Reserved
    Powered By Prosites